יומן הצלחות
 

ברוכים הבאים. מרגש שבחרתם לקחת אחריות על עתידכם על ידי הכנסת סדר ותוקף למטרות והיעדים שלכם. הידעתם ש-80% מהאנשים נעצרים בהבטחות העצמיות לעשות משהו מתישהו? ישנם אלף תירוצים לכישלון ואף פעם לא סיבה אחת טובה.

מסתבר שרק 3% מהאוכלוסייה הבוגרת כותבים יעדים ותכניות. לא פלא ש-3% הללו מרוויחים יותר מכל 97% האחרים. רוב האנשים חושבים שיש להם כבר מטרות, אבל מה שיש להם באמת הן תקוות ומשאלות. מטרות שאינן כתובות ומפותחות לתכנית פעולה הן כמו כדורים ללא אבקה. הפעולה הממושמעת של כתיבת מטרות, קביעת תכניות להשגתן ועבודה עליהן מדי יום, מגדילה את הסיכוי להשיגן פי 1000%.

מה ביומן?

 • מדריך מפורט אשר כולל דוגמה לאופן עבודה
 • הגדרת חזון
 • ניהול זמן אפקטיבי
 • הגדרת מטרות חודשיות ויעדים שבועיים ויומיים
 • חשיבה חיובית
 • כוח ההודיה
 • מעקב פעילויות והרגלים
 • ציטוט יומי להשראה
 • תוכן מקדם

פרטים טכניים:

 • יומן תכנון רבעוני 
 • גודל מותאם אישית (18x25 ס"מ)
 • 125 עמודים
 • ספירלה
 • מחיר 59 ש"ח + 20 ש"ח לדואר עבור משלוח.

"חלום שהוצמד לו תאריך הופך למטרהמטרה שפורקה ליעדים הופכת לתכניתתכנית שמגובה בפעולות מגשימה חלומות"

נעים מאוד. שמי שלומי רזנבי, בן 41, נשוי באושר וחברות ליוליה ואב גאה לשלושה ילדים מתוקים שמעמידים את מרוץ החיים בפרופורציות. יזם, משקיע, מהנדס מערכת ומנטור לצוות גלובלי בחברה טכנולוגית. בעל תואר בפסיכולוגיה ובוגר מאות שעות לימוד ומחקר בתחומי ההתפתחות האישית.

יומן ההצלחות נולד מצורך אישי, ובמשך השנים התפתח, שודרג והשתבח לכדי כלי עבודה מדויק ופרקטי. ויותר חשוב, כלי שמביא לתוצאות מעשיות, עמידה ביעדים והגשמת מטרות וחלומות. ביומן זה הוקדשו המון שעות חשיבה, לאחר התנסות אישית שמבוססת על מחקר רב ותכליתי מעשרות ספרים, מאמרים, סדנאות וקורסים שנוגעים בשלל הרבדים והמרכיבים שיובילו אתכם להצלחות והגשמת מטרות.מה ביומן? [ועכשיו בהרחבה]

 • מדריך – הכולל הסברים ודוגמאות לאופן עבודה.
 • הגדרת חזון – חזון מהווה מצפן אישי ונותן משמעות לחיים. כשיש לנו חזון, אנחנו חושבים, חולמים, ורואים את החיים שאותם אנו רוצים לחיות. החזון הוא משמעותי ביותר, המסע מתחיל בדמיון ומתגשם על ידי פעולות יום יומיות והתמדה. אך, חזון ללא פעולה הוא סתם חלום רחוק. ביומן תגדירו את החזון האישי שלכם ותמקדו אותו על ידי הכנסת רגש, משמעות ורצון בלתי מתפשר. ביומן גם תכתבו את החזון מדי יום. ישנה חשיבות עצומה של תרגול, התמדה וחזרה על הדברים שכן – חזרתיות היא אם כל המיומנויות.
 • ניהול זמן – הצלחה היא סך של מאמצים קטנים, שחוזרים עליהם יום יום, ומכן החשיבות הגדולה ללקיחת אחריות אישית וניהול הזמן בקפידה. ניהול זמן הוא תהליך של תכנון והפעלת שליטה מודעת על זמן שהוקדש לפעילויות ספציפיות ונועד במיוחד להגברת היעילות והפרודוקטיביות. וגם, להגשים מטרות וחלומות! הקדמה הטכנולוגית אמנם שיפרה את חיינו פלאים אך הביאה איתה הצפה של מידע ואפשרויות. קל יותר לאבד מיקוד, להתעצל ולדחות דברים. ביומן תוכלו למקד את המטרות והיעדים שלכם ולבנות תכניות פעולה ברורות להגשמתם.
 • הגדרת מטרות – תהליך הגדרת המטרות מייצר בהירות לגבי רצונותינו, וחשיבותם ומשם נגזרים יעדים גדולים וקטנים לטווחים קצרים וארוכים להגשמתם. ישנם כמה מודלים שעוזרים לנו להגדיר מטרות ברורות והמאפיינים שלהם מדברים על חשיבה חיובית, מטרות ספציפיות ככל הניתן אשר ניתן למדוד אותן והן גם תחומות בזמן. ביומן תוכלו להגדיר מטרות אישיות, פיננסיות ומקצועיות, וזאת בכדי שתוכלו להתקדם בכל האפיקים המרכזיים בחייכם. אפיקים אלו שלובים אחד בשני והצלחה באפיק אחד תזין את ההצלחה באפיקים האחרים. מעגל קסמים שידחוף קדימה.
 • כוח ההודיה – הכרת תודה היא דרך יעילה להגברת תחושת רווחה פסיכולוגית, כיוון שהיא מקנה כוחות פסיכולוגיים, חברתיים ורוחניים. לא זו בלבד שהכרת תודה גורמת להרגשה טובה אצל אנשים בזמן הווה, היא גם מגבירה את הסבירות שאנשים יתפקדו בחיוניות וירגישו טוב בעתיד. הכרת תודה בתחילת כל יום (וגם בסיומו) תשפר את המוטיבציה ותעזור לכם להתמודד עם קשיים בדרך להגשמת המטרות והחזון שלכם.
 • חשיבה חיובית – בנוסף להכרת תודה תכתבו שלושה דברים שעושים אתכם שמחים. זהו כלי ליצירה ושמירה על חשיבה חיובית. רוב האנשים נוטים להתמקד בשלילי ולכוון את תשומת הלב שלהם לבעיות במקום לפתרונות. חשיבה חיובית תשמור עליכם באנרגיות גבוהות של עשייה.
 • מעקב פעילויות והרגלים – ביומן תמצאו טבלה שבועית שבה תוכלו להזין פעילויות שונות, חוגים והרגלים שהגיע הזמן לשנות. היומן הוא כלי תכנון ומעקב אחר פעילויות אלו. העובדה שהטבלה נמצאת מולכם בשגרה וגם תצטרכו לאשר פעילויות שהושלמו או להסביר לעצכם למה (שוב) הן לא בוצעו תעזור להתקדם גם בפן הזה של שינוי שגרת יומכם.
 • ציטוט יומי להשראה – בכל יום תמצאו ציטוט מוכר יותר ומוכר פחות. אחד מהם ישאיר בכם חותם על ידי פתיחת צוהר לתובנות חדשות, ישמש כמשפט שהייתם זקוקים לו בדיוק בזמן הקריאה או יניע אנרגיות חדשות שלא היו בכם קודם.
 • תוכן מקדם – בין דפי היומן תמצאו פסקאות ותכנים בעלי השראה ומוטיבציה וגם תובנות מאנשים שהצליחו בגדול.

שאלות ותשובות

אנחנו ב2024. למה בכלל צריך יומן פיזי?

לכתיבה חופשית (עיפרון \ עט) באופן קבוע ויומי יש כמה יתרונות שמקלדת ואמצעי טכנולוגי אחר לא יכולים להחליף. ראשית, כאשר אנו כותבים אנו הופכים רגשות למילים וכך מארגנים את המחשבות לצורת פעולה. כתיבה מערבת יותר חושים ויותר אזורים במוח מופעלים (נראות וצורה) וגורמת לנו להשתפר ולחדד את הכתיבה תוך כדי תנועה. הכתיבה גם מייצרת יותר רעיונות ואף משפרת את הזיכרון (בהשוואה לכתיבה במקלדת).

כבר התנסיתי ביומן בסגנון הזה ונטשתי אחרי כמה שבועות. מה יהיה שונה הפעם?

אני חושב שאחת הבעיות המרכזיות ביומנים מסוג זה ובכלל היא התמדה. בהתחלה זה מרגיש טוב, תחושה שהפעם זה יהיה אחרת ואז לאט לאט היומן מתקרב לשידה המאובקת או למגירה ונעלם. הייתי שם, נכשלתי בזה גם. היומן הזה סופר פרקטי ממוקד ולא דורש זמן רב לתפעול. 5-10 דקות יומיות אמורות לעשות את העבודה. העובדה שיש צורך בחזרה על החזון באופן יומי, להודות על מה שיש ולהתרגש ממה שמשמח אותנו יוצרת מוטיבציה להמשיך.

בנימה אישית

היומן הזה עובד. לא כי אובייקטיבי אלא כי הוא עשה שינוי עבורי ועבור כל מי שבחר להתחייב אליו. למעשה היומן הזה הוא תוצר של היומן. מבלי לתכנן ולנהל את החיים העמוסים שלי גם ככה זה לא היה קורה. זה ועוד הצלחות רבות בכל אפיק בחיים שייעדתי לעצמי. אמנם הדרך עוד ארוכה להגשמת החזון האישי שלי אך באמצעות היומן אני מתקרב בכל יום עוד קצת. כל נושא, טבלה פסקה ורשומה נכתבו לאחר מלאכת מחשבת וחקירה בלתי מתפשרת בכדי שיהיו אפקטיביים בחייכם. היומן נכתב בהתבסס על מחקר רב בתחומי ההתפתחות האישית, ניהול זמן, עיצוב תודעה (NLP) והצלחה. זה יעלה לכם כמה שקלים ועבודה עצמית של 5-10 דקות ביום. הבהרה: היומן הוא כלי עבודה, על מנת להפיח בו קסם ולראות שינוי אישי, מקצועי ופיננסי תצטרכו להתחייב לעבוד איתו באופן עקבי ושיטתי. בהצלחה ❤